[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
www.svedsketanky.cz • Zobrazit téma - Hláška - Nedostatočný tlak paliva
Právě je čtv 09. kvě 2024 12:52:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hláška - Nedostatočný tlak paliva
PříspěvekNapsal: sob 01. pro 2012 10:13:10 
Offline
Nováček
Nováček

Registrován: sob 01. pro 2012 10:09:39
Příspěvky: 1
Auto:
Bydliště:
Prosím vás, stretol sa niekto s takouto vadou?
Kúpil som si pred pol rokom vysnívané Volvo S60 D5 96 kW rv2002. Od kúpenia po najazdení cca 500 km, motor mi často padá do núdzového režimu.
Počítač vypisuje: MOTORSYSTEM WARTUNG DRINGEND
Takto sa to opakuje neustále a nerobím iné, len opakovane platím v servisoch a nikto to seriózne nevie opraviť.
Najčastejšie motor prestane fungovať, keď od neho potrebujem výkon.
Je to veľmi riskantné keď auto počas predbiehania prestane ťahať.
Niekedy mám pocit, ako keby som išiel so zatiahnutou ručnou brzdou. Občas počas jazdy mierne cuká celým autom.
Nerobí to však len pri vyššej rýchlosti, ale aj pri pomalej jazde v meste a takisto mi dokonca zhasol aj motor počas jazdy na voľnobehu.
Mal som to už u 2 súkromných opravároch, pričom jeden robí len Volvo a takisto v autorizovanom servise Volvo v Trenčíne a vo Zvolene.
Motor bol chipnutý na 120 kW. V servise mi tam dali originálny softvér, ako tam má byť. Aj tam mám stále ten istý problém, ktorý sa opakuje:
Pri napojení na počítač je vždy záznam: NEDOSTATOČNÝ TLAK PALIVA. Skontrololovali celý palivový systém: vyčistenie palivovej nádrže,
kontrola palivového čerpadla, kontrola tlaku v palivovom potrubí, kontrola trysiek vstrekovania a čerpadla Common Rail BOSCH (vymieňané pred rokom) v autorizovanom servise, výmena originálneho palivového filtra, výmena turba pred trištvrte rokom.

Okrem týchto vecí sa mi posledný týždeň 2x stalo, že keď som prišiel po hodine k autu, svietili mi svetlá! Nechápem prečo, či by to mohlo mať súvis.
Za 8 mesiacov čo to auto mám, som najazdil 10.000 km. Niekedy som spravil aj 1000 km bez poruchy, inokedy za 100 km, som mal 5 až 10 núdzových režimov.
Dal som aj novú autobatériu a už som úplne v koncoch.
Vie mi prosím vás niekto poradiť? Stretli ste sa z niečim takýmto?
Ďakujem za odpoveď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hláška - Nedostatočný tlak paliva
PříspěvekNapsal: stř 02. led 2013 14:04:38 
Offline
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. lis 2011 15:58:15
Příspěvky: 46
Auto:
Bydliště:
Nevím při jakých příležitostech to napíše Tobě,ale u mě stačí natankovat.

_________________
Volvo S60,2002,120kw,D5244T,Summum


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz

TOPlist